Запорожье примет групповой этап студенческого чемпионата Украины

  • »

 Выявлять финалистов с 15-го по 17-е февраля будут 14 футзальных команд

 

 

 Груповий турнір (15-17.02.2010 р.)

Група “А”                                                          Група “В”

  1. ЗНУ (м. Запоріжжя)                                1. КПУ (м. Запоріжжя)
  2. СДУ (м. Суми)                                           2. НУХТ (м. Київ)
  3. МАУП (м. Житомир)                                 3. ТНЕУ (м. Тернопіль)
4. СДПУ (м. Слов’янськ)

Група “С”                                                         Група “D”

  1. ЗДМУ (м. Запоріжжя)                             1. ЗДІА (м. Запоріжжя)
  2. ДДФА (м. Дніпропетровськ)                  2. НУФВСУ (м. Київ)
  3. ХДАФК (м. Харків)                                  3. МЕГІ (м. Макіївка)
                                                                        4. КПНУ (м. Кам’янець-Подільський)  

Розклад ігор в підгрупах (15.02.-17.02.)

  Група “А” (с/к ЗНУ)                                         Група “В” (с/к КПУ)

  І тур – 15.02. (понеділок)                              І тур – 15.02. (понеділок)
  1. МАУП – СДУ (14-00)                                 1. ТНЕУ – НУХТ (11-00) 
2. СДПУ – ЗНУ (15-00)

  ІІ тур – 16.02. (вівторок)                               ІІ тур – 16.02.(вівторок)
  3. МАУП — СДПУ (14-00)                              2. НУХТ – КПУ (11-00)
4. СДУ – ЗНУ (15-00)

  ІІІ тур – 17.02. (середа)                                ІІІ тур – 17.02. (середа)
  5. СДПУ — СДУ(14-00)                                 3. КПУ – ТНЕУ (11-00)

   6. ЗНУ – МАУП (15-00)

  Група “С” (с/к КПУ)                                             Група “D” (с/к ЗНУ)

  І тур – 15.02. (понеділок)                               І тур – 15.02. (понеділок)
  1. ХДАФК – ДДФА (12-00)                               1. МЕГІ – НУФВСУ (11-00) 

                                                                               2. КПНУ – ЗДІА (12-00) 

  ІІ тур – 16.02. (вівторок)                                  ІІ тур – 16.02.(вівторок)
  2. ДДФА – ЗДМУ (12-00)                                 3. МЕГІ — КПНУ (11-00)

                                                                               4. НУФВСУ – ЗДІА (12-00)

  ІІІ тур – 17.02. (середа)                                     ІІІ тур – 17.02. (середа)
  3. ЗДМУ – ХДАФК (12-00)                                  5. КПНУ – НУФВСУ (11-00)

                                                                                6. ЗДІА – МЕГІ (12-00)
 

 

  • »